ÇOKLU İLETİŞİM

Kamapp Messenger

Kamapp Messenger yerli, millî, hızlı ve güvenilir bir haberleşme uygulamasıdır. Cihaz adeti farketmeksizin (isteğe göre) tüm cihazlarınızda senkron bir şekilde internetin olduğu her yerde kullanabilir, gerçek zamanlı mesaj gönderip alabilir, arama yapabilir ve çeşitli özelliklerden faydalanarak sevdiklerinizle haberleşebilirsiniz.

* Veri kullanım ücretleri geçerli olabilir. Ayrıntılar için sağlayıcınıza başvurun.

SESLİ VE GÖRÜNTÜLÜ ARAMA

Sevdiklerinizle bağlı kalın

Kamapp Messenger ile dilediğiniz Kamapp kullanıcısıyla ücretsiz bir şekilde sesli arama gerçekleştirebilir, dilerseniz bu görüşmeyi görüntülü aramaya çevirebilirsiniz. Bunun yanında direkt olarak görüntülü görüşme başlatarak sadece sesle sınırlı kalmazsınız. Kamapp üzerinden yapılan sesli ve görüntülü aramalar hiç bir ücrete tabi olmamakla birlikte sadece veri planınızdaki dakikalar yerine telefonunuzun internet bağlantısını kullanır.

DURUM PAYLAŞ

Çeşitli türlerde durum paylaşın

İster kısa bir yazı yazın isterseniz de uzunca bir video çekip 24 saat boyunca kişileriniz arasında dilediklerinizle durumunuzu paylaşın.

MOBİL OFİS

Dökümanları yanınızda taşıyın, dilediğinizle paylaşın

Ek herhangi bir uygulama gerektirmeksizin dilediğnizi dökümanı (PDF, belge, e-tablo, slaty gösterisi, not dosyası vb.) dilediğiniz kişiye hızlıca gönderin.

TOPLU HABERLEŞME

Haberleşebileceğiniz grup ve odalar

Gerek iş için gerekse aile ve dostlarınızla toplu bir şekilde iletişimde kalabileceğiniz sınırsız grup ve oda oluşturun. Gruplarda dilediğiniz kadar kişiyi davet edebilir, mevcut tüm iletişim kanallarını kullanabilirsiniz. Grup özelliklerini dilediğiniz gibi yönetebilir ve en uygun ortamı oluşturmuş olursunuz.

KAMAPP WEB v2

Telefonla sınırlı kalmayın

Mesajlaşmaya sadece telefonunuzda değil, dilediğiniz tüm cihazlarda devam edin. Kamapp Web ile işletim sistemi farketmeksizin bilgisayarınızda hızlı bir şekilde mesajlaşabilir, sohbetlerinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Versiyon 2 tamamen kullanıcı geri dönüşleri ile yapılandırılmış olup sizler için tasarlanmıştır. Sohbete kaldığınız yerden devam etmek için web.kamapp.com adresine gidebilirsiniz.

ÇEŞİTLİ İFADE SEÇENEKLERİ

Kendinizi dilediğiniz gibi ifade edin

Normal mesajlaşma ve emojilerin yanı sıra kendinizi her geçen gün yenilerinin eklendiği çıkartmalar ile özgürce ifade edin. Kendinizi ifade etmenin yanı sıra arkadaşlarınızı eğlendirebilir, aranızda kendinize özgü diller oluşturabilirsiniz.

SESLİ MESAJLAR

Anlık ve dilerseniz toplu sesli mesajlar gönderin

Aramak yerine kısa ve öz sesli mesajlar gönderebilir, grupdaki dostlarınızı veya iş arkadaşlarınızı hızlıca bilgilendirebilirsiniz. Dilediğinizi söyleyebilir, gelen tepkileri keyfle dinleyebilirsiniz.